Kitos paslaugos

Mūsų paslaugos:

banketai

Restoranas siūlo modernias ir šiuolaikiškas pobūvių sales be papildomo mokesčio. Puikus pasirinkimas Jūsų šventėms ar susibėgimams po dienos darbų. Puiki ir privati erdvė švęsti bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius, krikštynas, klasės susitikimus. Mes pasirūpinsime maistu, gėrimais ir maloniu aptarnavimu, Jums telieka švęsti! Kaina priklauso nuo Jūsų norų. Salės tinka konferencijoms, seminarams ir mokymams organizuoti. Tel.: 064833015 pasiteiravimui.

 

dienos pietūs

Papietauk ir pasikrauk – į darbo vietą tarsi po savaitgalio! Įvairi virtuvė, neplatus, tačiau išgrynintas meniu ir smagiai tranki muzika vidury dienos nuteikia linksmai!

 

krepšinio tiesioginės varžybos

Kiekvienos krepšinio varžybos – bene didžiausia šventė. Kadangi išvykti į rungtynes ne visada pavyksta, o bilietai „Žalgirio“ arenoje seniai iššluoti, belieka rinktis tradicinį žaidimo žiūrėjimą televizoriaus ekrane. Tačiau namuose nėra sirgalių būrio, skatinančio pašokti nuo kėdės su kiekvienu įmestu tašku, todėl siūlome atvykti pas MUS! Visi kartu palaikom Žalgirį! 

maisto pristatymas į namus

Nuo šiol mes pristatome maistą į namus paprastesniu ir patogesniu būdų!. Viskas ko reikia puikiai vakarienei, vakarėliui ar šiaip pasisėdėjimui Viską rasite mūsų internetinėje svetainėje. Didelis dienos pietų pasirinkimas, platus meniu. Vežama visame Kauno mieste! Užsakymus galite pateikti www.chillEdition.lt arba tel.: +37060477977

X
X